HOME // Planning


home-planning

Víte, momentálně víc mojí hlavu zaměstnává blížící se stěhování než cestovní plány. Takže (téměř) denně sjíždím Pinterest a všemožné weby s nábytkem a čerpám inspiraci pro náš nový byt. Není to sranda a asi mi už z toho hrabe :-).

Někomu se to může zdát jako přízemní problém, ale pro mě je to důležitá a odpovědná věc. Bude to náš domov (doufám na hodně dlouho), kde se chci cítit příjemně, a tak přemýšlení o tom věnuju dost času. Někdo to tak neřeší, protože každý máme jiný vkus a taky priority.

Takže nejčastější web, na kterém udělám tak milión kliků denně, je Biano.cz, kde jsou všemožné obchody pěkně dohromady. Docela u mě frčí i Nordic Day a čistě jen pro inspiraci německé stránky WestwingMoje složka na Pinterestu praská nápady ve švech. I když mám ucelenou představu, tak není vůbec jednoduché vybírat. Je toho tolik a rozpočet není nafukovací. Když si chci dát oraz, tak na mě stejně ze všech stran neodbytně vyskakují reklamy na lampy, křesla a jiné “nezbytnosti”. Jsem rukojmím home decoru. A to jsem se ještě nedostala k řešení praktických záležitostí jako třeba je, kde si necháme udělat skříně. Jaksi platnější si přijdu při výběru svícnů a konferenčních stolků do budoucího obýváku.

Proto zcela nepokrytě doufám, že si můj přítel tento článek přečte a bude ten odpovědnější z nás dvou (naštěstí byl a v době vydání už byly návrhy skříní na světě). Ještě bych si přála, aby se naše vize o podobě interiéru sešly na stejné vlně. Inspirace je k tomu dost, ale zatím o tom vedeme sáhodlouhé diskuze.

P.S. Víte, na co se těším nejvíc? Až si do kuchyně zabudujeme koše na třídění odpadu ( zde), hahaha. Je to moje posedlost. Konečně to bude probíhat důstojně a ne jako teď – spousta tašek s tříděným odpadem v komoře.

A jak jste to zvládli vy, aniž byste se zbláznili? Máte můj obdiv :-). Tak na nás myslete, ať to u nás nedopadne, jako když kočička s pejskem pekli dort.

Sledujte mě a mějte se krásně!

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s