Little Party Never Killed Nobody

Máme tu pondělí, to asi nemusím nikomu připomínat. Naléhavost tohoto nejhoršího dne z celého týdne si všichni plně uvědomujeme. Já nevím jak vy, ale já se v pondělí občas brouzdám ve vzpomínkách na to, co jsem dělala o víkendu. A tak mě to denní snění zachraňuje od nejhoršího. Takže teď zabrousíme hlavně do pátku, kdy jsem byla na festivalu ve Svojšicích a slíbila jsem report.

Takže kamarád s přítelkyní mě vyzvedl v Praze a vyrazili jsme. Trochu jsem se obávala, jestli na takovou akci nejsem už moc stará. Jak se naštěstí ukázalo, tak ne. Dostalo mě totiž, kolik tam bylo milovníků techna ve věku 40+. Nepředstavujte si žádné vyžilé trosky, byli to vážně hodně stylish people.

Musím se však přiznat, že jsem pořídila jen pár fotek. Měla jsem vážně radost, že po dlouhé době jsem zase někam vyjela s holkama, až jsem úplně zapomněla pořídit nějaký smysluplný záznam. Zkrátka jsme se nechaly unášet beaty, pařily a pařily, a dělaly si samozřejmě snímky, které se tu ani při troše dobré vůle prostě zveřejnit nedají.

S line-upem jsem byla velmi spokojená, co vám budu povídat. Ale berte to s rezervou, nejsem žádný erudovaný hudební kritik. Mně ke štěstí stačí, že mi to dobře zní. Převážnou část večera jsem strávila na Finlandia Techno Main Stage, kde to maximálně vřelo, když byl u pultu Gery Beck. Akorát mě velmi mile překvapila DJka Lucca. Nikdy předtím jsem jí neslyšela a netušila jsem, že umí vyprodukovat takový “nářez”.

Festival Svojšice určitě nepatří mezi nejlepší letní festival, ale mě to nevadí. Já si to maximálně užila s lidmi, které mám ráda. A jestli se bude konat i příští rok, tak jedu zase.


 

One thought on “Little Party Never Killed Nobody

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s