First Time

Říká se, že všechno je jednou poprvé. Některá poprvé si přejeme zažít, těšíme se na ně, z dalších máme obavy a dokonce na některá bychom s chutí zapomněli.

Takové pocity mám nyní, když zakládám svůj první blog. Hrozně jsem si ho přála a těším se na to, kam se bude ubírat. A abych byla upřímná, taky mám obavy. Jestli to nedopadne tak, že na něj s chutí zapomenete.

Budu doufat, že ne.

Pamatujete si svá nejhorší poprvé? Já naštěstí moc ne. V dětství jsem byla nebojácná, na střední škole jsem šla do všeho po hlavě, takže žádné “poprvé” mi žaludeční vředy nemohlo způsobit. Asi to přišlo až s věkem. Moje nejhorší poprvé bylo totiž na vysoké, první zkouška z psychologie. Profesorka byla vážně kapacita a já měla nervozitou zavázaný jazyk, v hlavě vymeteno. Jak to asi dopadlo. Ohromně jsem se ztrapnila, protože jsem byla jako nepopsaný list papíru. Nedokázala jsem ze sebe vysoukat ani definici psychologie. V tomto případě se z prvotního neúspěchu stala rutina, ale to už je zase jiné téma.

Nakonec je lepší vzpomínat na ta lepší a jedinečná poprvé, že? První pusa, první (pokud možno šťastná) láska, první vydělané peníze, první opravdové přátelství…

Dnes mě čeká další jedno poprvé. Jedu s partičkou do Svojšic na fesťák. Nikdy jsem tam nebyla, tak snad to bude dobrý. Je to takový zákon schválnosti – když se někam těším, tak to pak nestojí za nic. Vy se ale můžete těsit na report.

Mějte fajn víkend!

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s